درباره شرکت دادمان یزد

بعد از گذشت سال ها از نخستین جرقه استفاده از انرژی خورشیدی، تمایل به استفاده از این منبع بی‌پایان، به واسطه افزایش جمعیت و بالارفتن میزانِ مصرف انرژی، شروعِ شمارش معکوسِ پایانِ انرژی های تجدیدناپذیر، دغدغه‌ها برای حفظ محیط زیست و کاهش آسیب به آن از طریق منابع تجدیدناپذیر بیشتر شده است. شرکت دادمان یزد نیز با آگاهی از این مزیت ها و چالش های پیش روی استفاده از منابع تجدیدپذیر، سال ۱۳۹۴ با تمرکز بر توسعه انرژی های نو و تجدیدپذیر برای بهینه سازی مصرف انرژی و تولید برق، فعالیت خود را با مساحت ۱۰هزار متر مربع و سالن سرپوشیده ای با مساحت ۴هزار متر مربع آغاز کرد.

سوابق اجرایی در زمینه انرژی های تجدید پذیر

این شرکت با بهره گیری از استانداردهای روزِ جهانی و ملی، فناوری های دوستدار محیط زیست، کاهش هزینه ها در کنارِ بازدهی و اعتماد بیشتر، به این صنعت به حوزه نیروگاه های خورشیدی ورود پیدا کرد و با بالاترین کیفیت، خدماتی مانند طراحی، مشاوره، تامین تجهیزات، نصب و بهره برداری، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.

زمینه های فعالیت دادمان یزد

 • مطالعه و امکان سنجی نیروگاه های فتوولتاییک متصل به شبکه (on grid) و منفصل از شبکه (off grid)

 • طراحی، تامین، نصب و اجرای انواع سیستم های سرمایش و گرمایش خورشیدی
 • طراحی، نصب وخدمات پس از فروش سیستم های فتوولتاییک
 • فروش تجهیزات سیستم های خورشیدی
 • آموزش طراحی، نصب و بهره برداری نیروگاه های خورشیدی

 • مشاوره فنی – اقتصادی احداث نیروگاه های فتوولتائیک

اگر به دنبال یک مشاور و همراه حرفه ای با رفتارهای حرفه ای و دانش علمی هستید، مطمئن باشید کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش ما تمامی نیازهای شما را در زمینه محصولاتی که ارائه میدهیم، برآورده می سازند. نیاز هر مشتری با مشتری دیگر متفاوت است و ما به این امر بخوبی واقفیم.
دادمان یزد کیفیت خدماتی را که ارائه میدهد تضمین می کند و با داشتن احساس مسئولیت جدی در پاسخگویی به مشتری، تا حد امکان نیاز آنان را برآورده کرده و خاطر آنان را در قالب مشاوره و خدمات پس از فروش دستگاهها، آسوده نموده است.
 • حفظ و ارتقاء کیفیت و بهینه سازی محصولات تولیدی
 • توسعه و تنوع محصولات جدید متناسب رشد صنعت و نیاز مشتری
 • اخذ مجوزها و گواهینامه های تخصصی و فنی

شرکت دادمان یزد همیشه در اسپانسر شدن برنامه ها و سمینارهای علمی مرتبط با زمینه کاری خود داوطلب بوده و در برگزاری سمینارها و ورکشاپ های علمی با دعوت از متخصصین خارجی، همواره سعی در ایجاد و گسترش ارتباطات علمی ایران و کشورهای دیگر داشته است.

شرکت دادمان یزد همیشه در اسپانسر شدن برنامه ها و سمینارهای علمی مرتبط با زمینه کاری خود داوطلب بوده و در برگزاری سمینارها و ورکشاپ های علمی با دعوت از متخصصین خارجی، همواره سعی در ایجاد و گسترش ارتباطات علمی ایران و کشورهای دیگر داشته است.

برندها و محصولات دادمان یزد

دادمان یزد با برندهای معتبر و صاحب نام دنیا از جمله Suntech ، zeversolar ، JA Solar ، Q.CELLS ، SMA ، DAH Solar و Sunnova همکاری می کند. محصولات این شرکت ها علاوه بر کیفیت بالا در سراسر دنیا شناخته شده است. گستردگی تنوع محصولات این شرکت ها، امکانات تولیدی وسیع و سرعت و انعطاف بالا در پاسخ به نیازهای بازار سبب شده، سهم قابل توجهی از بازارهای بین المللی، حتی در کشورهای دارای تعرفه بالای وارداتی همچون امریکا را از آن خود کنند. بهره مندی از برترین و مطلوب ترین تکنولوژی و استاندارها و مجهزترین سیستم کنترل کیفیت، عملکردِ محصولات این شرکت ها را در دنیا بی رقیب و بازدهی آنها را در دراز مدت تضمین می کند.

طرح توجیهی و اجرای پروژه های خورشیدی

مدت ها است تعهد نخستین و اصلی ترین فاکتوری است که دادمان یزد از ابتدا و حتی پس از اتمام پروژه به آن پایبند است. ما تمام تلاشمان را به کار می بندیم تا با تمام توان و تجربه علمی و عملی مان و با بهره گیری از به روزترین استانداردهای جهانی، همکاری با بهترین شرکت ها برای ارائه باکیفیت ترین تجهیزات، نظارت دقیق و مستمر، اتمام پروژه در زمان مشخص و ارائه بهترین خدمات پس از فروش شما را مجاب کنیم تا با خیالی آسوده همراهمان شوید تا آرامش و پاکی را به محیط زیست هدیه دهیم.

کیفیت تجهیزات و اجرا
سرعت اجــرای پروژه
تعـــهد
پاسخگو بودن و ارتباط مستمر با کارفرما
سهولت در عقد قراداد و تاییدهای فنی

تعهدات ما

تجربه علمی و عملی و وجود متخصصین مجرب باعث شده دادمان یزد با اطمینان خاطر متعهد به ارائه باکیفیت ترین تجهیزات، نصب مطمئن نیروگاه خورشیدی، اتمام پروژه طبق زمان درج شده در قرارداد، پایش میزان برقِ تولیدی نیروگاه به صورت روزانه و نظارت دقیق و مستمر و ارائه خدمات مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن شود. کلیه خدمات و نظارت ها توسط مجرب ترین متخصصان، مطابق با استانداردهای روز دنیا و براساس قرارداد صورت می گیرد.

 • ارائه به روزترین و باکیفیت ترین تجهیزات

 • نصب مطمئن نیروگاه خورشیدی

 • اتمام پروژه طبق زمان درج شده در قرارداد

 • پایش میزان برق تولیدی نیروگاه به صورت روزانه

 • نظارت دقیق و ارائه خدمات مستمر

رضایت مشتری ، خدماتی منحصر به فرد با استانداردهای جهانی

دادمان یزد وارد کننده تجهیزات خورشیدی از برترین برندهای جهانی

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!