خدمات شرکت دادمان یزد

همراه با شما از مشاوره تا اجرا

تمام تلاش دادمان یزد از ابتدا تاکنون برآوردنِ نیازهای مشتریانِ خود با ارائه مطلوب ترین خدمات و پشتیبانی سریع و حرفه ای بوده است، برای تحقق این امر نیز همواره در حالِ به روز کردن اطلاعات، همکاری با برترین برندهای دنیا و بهره گیری از متخصصین کارآزموده، متعهد و مجرب هستیم و خرسندیم از اینکه تمام این اقدامات سبب شده با آرامشِ خاطر، مسئولیتِ اجرای پروژه ها را به طور کامل برعهده بگیریم و پاسخگوی نیاز مشتریانمان به بهترین نحو باشیم. هدف ما ارائه دستگاه هایی با محیط کاربری ساده و سخت افرازهای تست شده و ارائه خدمات پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن است.
قابل ذکر است، تمامی محصولات ارائه شده از سوی دادمان یزد پیش از تحویل به شما مشتری گرامی بارها تست شده است و در پروسه ساخت نیز تک تک قطعات طی دقیق ترین آزمایشات مورد بررسی قرار گرفته اند و در صورت بروز هرگونه مشکلی تیم پشتیبانی، در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت آنلاین و تلفنی پاسخگوی شما خواهند بود.

ارائه مشاوره
ارائه مشاوره از نخستین وظایفِ دادمان است و این مشاوره ها در زمینه فنی و مهندسی و در طولِ فرآیندِ تولید انرژی و حتی ارائه ریزترین اطلاعات در مورد تجهیزات صورت می گیرد. ارائه مشاوره سبب می شود تا شما حرفه ای انتخاب کنید و بدون دغدغه با ما تا انتهای پروژه همراه باشید.

ارائه آموزش
برگزاری دوره های آموزشی از جمله فعالیت های حرفه ای دادمان یزد است که بر اساس تجربه علمی و عملی صورت می گیرد. این آموزش ها بر اساس به روزترین یافته ها و در زمینه انرژی های تجدیدپذیر، نیروگاه های خورشیدی و نرم افزارهای مرتبط ارائه می شود. دادمان یزد همواره آمادگی همکاری با مراکز آموزشی و دانشگاه ها را اعلام می کند.

فرصتی نو برای کارآموزی و کارآورزی
دادمان یزد ارائه خدمات علمی و آموزشی در زمینه انرژی های نو را به عنوان بخشی از فعالیت های خود در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود در دستور کار خود قرار داده است و همواره از درخواست های دانشجویان برای کارورزی و کارآموزی در این حوزه استقبال می کند.

مهندسی و اجرا
تیم دادمان یزد با اطمینان و با تکیه بر توان متخصصین و تجربه علمی و عملی و همچنین ارائه به روزترین استانداردها، قادر است برنامه ریزی تدارکات، مدیریت تامین قطعات و مواد، تامین نیروی انسانی متخصص جهت طراحی، اجرا و نظارت بر عملیات ساخت و تامین در طول پروسه احداث نیروگاه های خورشیدی را طبق استاندارد های شرکت توزیع نیروی برق انجام می دهد.

تامین تجهیزات و قطعات نیروگاه خورشیدی
دادمان یزد افتخار همکاری با برترین برندهای دنیا و سازندگان صاحب نام خارجی را دارد که این امر امکان تامین بهترین تجهیزات و قطعات مانند؛ پنل های خورشیدی، اینورترها، سازه و … را می دهد. بنابراین کارفرمایان و سرمایه گذاران بدون دغدغه می توانند نیازهای خود را تامین کنند.

احداث و ساخت نیروگاه خورشیدی
دادمان یزد همواره آمادگی خود را برای انجام کلیه فعالیت اجرایی در زمینه نیروگاه خورشیدی با تکیه بر توان علمی و عملی خود و ارتباط موثر با معتبرترین شرکت های دنیا در زمینه ساخت استراکچرهای فلزی، تامین تجهیزات و … اعلام می کند.

شرایط پشتیبانی فنی محصولات و خدمات

 • دادمان یزد رفع اشکالات و نواقص محصول شما را در صورت استفاده صحيح به مدت قید شده در شرایط گارانتی تضمين مي نمايد.
 • عدم دستخوردگی هولوگرام و سایر برچسب های گارانتی
 • دارا بودن شماره سريال و عدم مخدوش بودن آن
 • ارسال کارت گارانتی کالاهایی که برای آنها کارت صادر می شود.
 • لطفا فاکتور مربوط به خرید دستگاه خود را (شامل شماره سریال دستگاه ، تاریخ خرید و مهر
 • شروع گارانتي از زمان صدور فاکتور محاسبه خواهد شد. بديهي است در صورت فقدان اسناد خريد، زمان توليد محصول ملاک خواهد بود.

موارد زير شامل گارانتی و خدمات پشتیبانی نمی باشد:

 • صدمات ناشي از تماس محصول با اشياء گرم، آتش ، نور مستقيم خورشيد و شستشوی محصول با مواد شیمیایی
 • تعمير يا دستکاري محصول توسط افراد متفرقه و خارج از نظارت واحد خدمات پس از فروش و نمايندگي هاي سرويس مجاز
 • استفاده مداوم از محصول در سطوح ناهموار
 • بروز حوادث غير مترقبه از قبيل سيل، زلزله و …
 • مخدوش بودن شماره سريال محصول
 • عدم تطبيق شماره سريال مندرج در کارت ضمانت با شماره سريال محصول

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!