زورسولار [ ZEVERSOLAR ]

شرکت Zeversolar یک شرکت چینی فعال در زمینه انرژی خورشیدی است که از سال 2013 به عنوان زیر مجموعه شرکت SMA (یک غول چند ملیتی فعال در زمینه تجارت انرژی های تجدید پذیر است) فعالیت می کند.
براساس اعلام مارکو ورنر (Marko Werner)، مدیر ارشد اجرایی شرکت Zeversolar GmbH، این شرکت فعالیت های تجاری خود را از 18 دسامبر 2019 متوقف کرده است.
شرکت Zeversolar در زمینه تولید اینورترهای خورشیدی تک فاز و سه فاز مجهز به ورودی های MPPT تک و چند گانه با دامنه قدرتی متفاوت تخصص دارد؛ قابلیتی که این شرکت را قادر می سازد تا به نیازهای مشتریان بازارهای مختلف پاسخ دهد.
این شرکت عمدتاً در بازار چین فعالیت می کند؛ اما چندین دفتر بین المللی آن در اروپا و استرالیا (به ویژه ملبورن) واقع شده اند. در واقع شرکت Zeversolar زمانی شکل گرفت که شرکت Zof یکی از بزرگترین تولید کنندگان اینورترهای مرکزی در سال 2007 با شرکت Eversolar (تولید کننده اینورترهای رشته ای) همراه شد. این شرکت به محض تاسیس توانست در مدت کوتاهی به موفقیت هایی چشمگیری در صنعت انرژی خورشیدی برسد و به راحتی کل بازار اروپا، استرالیا و برخی از مناطق آمریکای شمالی را تسخیر کرد. اما فروش آن در آمریکای شمالی دیگر از سر گرفته نمی شود.
دلیل محبوبیت اینورترهای Zeversolar، سادگی و قیمت رقابتی آنهاست؛ این اینورترها نشان داده اند که کلیه ویژگی های اینورترهای مدرن در کلاس جهانی را دارا می باشند، چرا که توانسته اند بازار کشور استرالیا که در زمینه سیستم های انرژی خورشیدی به شدت سخت گیر است را به تسخیر خود دربیاورند. این شرکت توانسته به دلیل تولید شارژرهای اینورترهای انرژی خورشیدی درجه یک و انواع سیستم های انرژی خورشیدی، جوایز متعددی را دریافت کند و یک برند بهتر در زمینه تولید اینورتر در سراسر جهان محسوب می شود.

زورسولار [ ZEVERSOLAR ]

شرکت Jiangshu Zeversolar New Energy با مسئولیت محدود که به Zeversolar معروف است، در اصل یک شرکت سرمایه گذاری مشترک چینی و آلمانی است و برای حمایت از شروع بهره گیری از انرژی های تجدید پذیر تاسیس شده است. این غول چینی تولید کننده اینورتر که از ابتدای سال 2007 در صنعت انرژی خورشیدی فعالیت می کند، توانسته با تولید انواع اینورترهای ارزان قیمت و مناسب نه تنها بازار چین، بلکه بازارهای مناطق مختلف جهان منجمله اروپا، استرالیا، آسیا و آمریکای شمالی را به تسخیر خود دربیاورد و به معنای واقعی کلمه طوفانی برپا کند. از این رو می توان با مرور سیر تحولی اینورترهای این شرکت، به رمز و راز موفقیت آن پی برد.

محصولات زورسولار [ ZEVERSOLAR ]

شرکت Zeversolar در زمینه تولید اینورترهای خورشیدی تک فاز و سه فاز مجهز به ورودی های MPPT تک و چند گانه با دامنه قدرتی متفاوت تخصص دارد؛ قابلیتی که این شرکت را قادر می سازد تا به نیازهای مشتریان بازارهای مختلف پاسخ دهد. به عنوان مثال سری های Eversol TL، آخرین نسل اینورترهای این شرکت محسوب می شوند و خاصتاً برای کاربردهای محدود خانگی ساخته شده است؛ در حالیکه سری های Evershine TLC و TL برای هر نوع استفاده مسکونی (خانوارهای کوچک تا بزرگ) ساخته شده اند. از طرف دیگر می توان از اینورترهای سه فاز Zeversolar’s Evershine TLC و Eversol TLC برای تامین بخش زیادی از نیازهای تجاری استفاده کرد؛ اینورترهای تولیدی این شرکت در دامنه 500 کیلوواتی تا 1 مگاواتی (سری های NSG) قرار دارند.

اینورتر Zeversolar lng Zeverlution 5000

تعداد فاز 1
راندمان 97.2 درصد
اندازه ۳۴۱x۳۹۵x۱۷۲ میلی متر
وزن 11کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) 25- تا 60+ سانتیگراد
حداکثر توان ورودی 5300 Wp
حداکثر توان خروجی 1000 VA
قابلیت ها
گزینه ای مناسب برای نیروگاه های کوچک خانگی و تجاری
راندمان بالا
طراحی مناسب و استفاده از پوشش IP65 برای استفاده در فضای باز
سبک
نصب آسان
تکنولوژی بلوتوث

تازه ترین اخبار، رویدادها و مقالات سان تک را از اینجا دنبال کنید …

برای یک سیستم خورشیدی به چه تعداد باتری خورشیدی نیاز است؟

امروزه انرژی خورشیدی یک منبع انرژی سبز و پرکاربرد است و روز به روز محبوب تر می شود. همین امر باعث شده تا علاوه بر پنل های خورشیدی، استفاده از باتری های خورشیدی نیز رایج شود. باتری های خورشیدی بیشتر برای کسانی مناسب هستند که در مناطق دور افتاده و خارج از شبکه زندگی می کنند. همانطور که همه ما می دانیم؛ کار باتری ها فقط ذخیره انرژی است. در ضمن بهره گیری دائمی از انرژی خورشیدی بدون وجود آنها ...

کنترل کننده شارژ باتری خورشیدی یا شارژ کنترلر چیست؟

معمولاً همه ما تلفن های همراه خود را در طول شب شارژ می کنیم. اگر چه روند شارژ شدن تلفن‌ های همراه امروزی پس از تکمیل به‌ طور خودکار قطع می‌گردد؛ اما فرآیند شارژ آنها در اصل به این صورت پیش می‌رود که باتری سیگنالی به نام «شارژ تدریجی» را به باتری تلفن می‌ فرستد تا متوجه شود که آیا باتری کاملاً شارژ شده یا خیر. به محض اینکه شارژ باتری در حین قطع شدن به 99 درصد کاهش می ...

راهنمای شارژ پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی از نور خورشید، برق تولید می کنند؛ اما نمی توانند انرژی تولید شده را خود ذخیره نمایند. از آنجاییکه آنها فقط در هنگام تابش خورشید کار می کنند؛ لذا باید انرژی تولید شده را ذخیره کرد. اما سوال این است که در هنگام ذخیره انرژی، چه گزینه ای پیش روی ما قرار دارد. پاسخ روشن است: پنل های خورشیدی باید به باتری ها متصل شوند. تقریباً در هر مورد یک باتری وجود دارد که به پنل خورشیدی ...

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!

Go to Top