جی ای سولار [ JA SOLAR ]
ja solar

شرکت JA Solar در سال 2005 تاسیس شد و یکی از 5 تولید کننده برتر پنل‌های خورشیدی در جهان است که تنها در سال 2021 بالغ بر 12 گیگاوات پنل خورشیدی صادر کرده است. قسمت اعظم محصولات این شرکت در چین و مجتمع های تولیدی این شرکت در ویتنام و مالزی تولید می شوند. شرکت عظیم JA Solar دارای سیستم ادغام عمودی است، و در زمینه تولید ویفرها، سلول ها و پنل های خورشیدی فعالیت می کند و محصولات آن به بیش از 135 کشور و منطقه جهان صادر می شوند. این شرکت انواع پنل های خورشیدی مورد استفاده در سیستم های مسکونی، تجاری و مقیاس خدمات شهری را تولید می کند. JA Solar از نظر عملکرد و کارآیی جزء شرکت های پیشرو در ارائه نوآوری های جدید به شمار نمی آید، و به طور کلی همواره به فناوری های سلولی آزمایش شده و اثبات گردیده که عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی دارند، پایبند بوده است. براساس تجربه این شرکت و بازخوردی که از متخصصان صنعتی دریافت کرده است، به نظر می‌رسد این رویکرد محافظه کارانه باعث شده تا مشکلات کیفی بسیار کمی در پنل های تولیدی این شرکت مشاهده گردد.

شرکت JA Solar توسط سازمان Bloomberg New Energy Finance به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان پنل های خورشیدی تراز اول (Tier 1) جهان رتبه بندی شده است. البته شایان توجه است که این رتبه بندی بیشتر معیاری برای ثبات مالی یک شرکت است تا عملکرد و کیفیت محصولات آن.

شرکت JA Solar از زمان تاسیس به ماموریت خود که همانا «به ارمغان آوردن مزایا برای نوع بشر از طریق توسعه انرژی خورشیدی» است، پایبند بوده، و در تمام این سال ‌ها علاوه بر پایبندی به این ماموریت، با پشتکار برای دستیابی به چشم‌انداز «تبدیل شدن به یک شرکت بزرگ» تلاش کرده است. JA Solar همواره در تلاش است تا علاوه بر خدمت به کشور خود، امکان استفاده از انرژی خورشیدی را برای تمام مردم جهان فراهم کند. در حال حاضر این مجموعه به دلیل داشتن بیش از 20 هزار نفر پرسنل در سراسر جهان و تحت پوشش قرار دادن بیش از 100 کشور و منطقه مختلف، موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک شرکت فتوولتائیک چند ملیتی های ‌تک (Multinational High-tech Photovoltaic Company) در اختیار دارد.

شرکت JA Solar همچنان در آینده نیز با اتکا به «صداقت، سادگی، احترام و سپاسگزاری» به پیشروی خود ادامه خواهد داد. آنها همچنان به تلاش در زمینه تحقیق و توسعه فناوری های فتوولتائیک ادامه خواهند داد، و همچنان با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان، در راستای توسعه روند استفاده از انرژی های تجدید پذیر و بهبود محیط زندگی بشر گام برخواهند داشت.

جی ای سولار [ JA SOLAR ]

انرژی خورشیدی یکی از مهمترین انواع انرژی های پاک است که به دلیل افزایش مستمر تقاضای جهانی، روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. صنعت PV چین در سال های گذشته به شدت رو به رشد بوده است. گسترش مستمر بازارهای جهانی و کاهش مداوم هزینه تراز شده انرژی (LCOE) باعث گردیده تا صنعت PV به سرعت به عرصه استفاده خانوادگی راه یابد.

شرکت JA Solar که در سال 2005 تاسیس شده؛ در زمینه تولید محصولات فتوولتائیک با کارآیی بالا فعالیت می کند. این شرکت دارای 12 پایگاه تولیدی و بیش از 20 شعبه در سراسر جهان است، و فعالیت اصلی آن در زمینه تولید و عرضه ویفرهای سیلیکونی، سلول ها، ماژول ها و نیروگاه های فتوولتائیک است. محصولات شرکت JA Solar در بیش از 135 کشور و منطقه جهان در دسترس هستند، و به صورت گسترده در نیروگاه های زمینی و سیستم های PV پشت بامی تجاری، صنعتی و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله مزایای رقابتی شرکت JA Solar می توان به ارائه نوآوری های مستمر در فناوری، عملکرد مالی مناسب و وجود شبکه ‌های فروش و خدمات قوی در عرصه جهانی اشاره کرد که باعث شده اند تا این شرکت مشتریان داخلی و خارجی زیادی در سراسر جهان داشته باشد. از اینرو این شرکت برای چندین سال متوالی در فهرست های Fortune China 500 و Global Top 500 New Energy Enterprises قرار گرفته است.

جی ای سولار [ JA SOLAR ]

JA Solar یک شرکت بزرگ چینی است که پنل های خورشیدی مقرون به صرفه و باکیفیت را برای کاربردهای مختلف مسکونی، تجاری و شهری تولید می کند. هر چند این شرکت به تولید کارآمدترین نوع پنل ها معروف نیست؛ اما تلاش می کند تا با ادغام فناوری های اثبات شده در زمینه تولید سلول های خورشیدی، پنل های قابل اعتماد و مقرون به صرفه را تولید کند، و در همین راستا محصولات خود را از 12 تا 15 سال ضمانت می کند. نسل بعدی محصولات شرکت JA Solar تحت عنوان JA Solar Deep Blue 4.0 به بازار عرضه می شوند؛ عملکرد بهتری دارند و راندمان آنها تا 22.4% افزایش می یابد.

شرکت JA solar طیف وسیعی از پنل های خورشیدی را برای سیستم های مسکونی، تجاری و صنعتی تولید می کند. سری پنل های Deep Blue 3.0 که در حال حاضر در بازار موجودند؛ اولین سری از پنل های JA هستند که با استفاده از سلول های PERC نوع P در قالب بزرگتر 182 میلی متری ساخته شده اند و انبوهی از آخرین فناوری های سلولی، از جمله تکنولوژی چند باسباری در قالب نیمه سلولی با چگالی بالا را در خود جای داده اند. نسل بعدی پنل های خورشیدی JA که قرار است تحت عنوان Deep Blue 4.0X به بازار عرضه می شود؛ با استفاده از سلول های ساخته شده در بستر سیلیکونی نوع N با کارآیی بالا ، تولید می گردند.

ja solar panel

پنل خورشیدی ۵۴۰ واتی

مشخصات پنل ۵۴۰ وات
سلول خورشیدی سیلیکون مونو کریستال
راندمان ۲۰.۹ درصد
تعداد سول ۱۴۴
اندازه ۲۲۷۹x۱۱۳۴x۳۵ میلی متر
وزن ۲۷.۵ کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) ۴۰- تا ۸۸+ سانتیگراد
ja solar panel

پنل خورشیدی ۵۴۵ واتی

مشخصات پنل ۵۴۵ وات
سلول خورشیدی سیلیکون مونو کریستال
راندمان ۲۱.۱ درصد
تعداد سول ۱۴۴
اندازه ۲۲۷۹x۱۱۳۴x۳۵ میلی متر
وزن ۲۸.۱ کیلوگرم
تحمل دمایی (بهینه) ۴۰- تا ۸۸+ سانتیگراد

تازه ترین اخبار، رویدادها و مقالات سان تک را از اینجا دنبال کنید …

برای یک سیستم خورشیدی به چه تعداد باتری خورشیدی نیاز است؟

امروزه انرژی خورشیدی یک منبع انرژی سبز و پرکاربرد است و روز به روز محبوب تر می شود. همین امر باعث شده تا علاوه بر پنل های خورشیدی، استفاده از باتری های خورشیدی نیز رایج شود. باتری های خورشیدی بیشتر برای کسانی مناسب هستند که در مناطق دور افتاده و خارج از شبکه زندگی می کنند. همانطور که همه ما می دانیم؛ کار باتری ها فقط ذخیره انرژی است. در ضمن بهره گیری دائمی از انرژی خورشیدی بدون وجود آنها ...

کنترل کننده شارژ باتری خورشیدی یا شارژ کنترلر چیست؟

معمولاً همه ما تلفن های همراه خود را در طول شب شارژ می کنیم. اگر چه روند شارژ شدن تلفن‌ های همراه امروزی پس از تکمیل به‌ طور خودکار قطع می‌گردد؛ اما فرآیند شارژ آنها در اصل به این صورت پیش می‌رود که باتری سیگنالی به نام «شارژ تدریجی» را به باتری تلفن می‌ فرستد تا متوجه شود که آیا باتری کاملاً شارژ شده یا خیر. به محض اینکه شارژ باتری در حین قطع شدن به 99 درصد کاهش می ...

راهنمای شارژ پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی از نور خورشید، برق تولید می کنند؛ اما نمی توانند انرژی تولید شده را خود ذخیره نمایند. از آنجاییکه آنها فقط در هنگام تابش خورشید کار می کنند؛ لذا باید انرژی تولید شده را ذخیره کرد. اما سوال این است که در هنگام ذخیره انرژی، چه گزینه ای پیش روی ما قرار دارد. پاسخ روشن است: پنل های خورشیدی باید به باتری ها متصل شوند. تقریباً در هر مورد یک باتری وجود دارد که به پنل خورشیدی ...

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!

Go to Top